На якому місці наша збірна на Паралімпіаді?

0 Comments 02:01

Україна здобула на Паралімпіаді-2022 рекордні 29 медалей і посіла друге місце у заліку Україна завоювала золоту медаль в останній день змагань на Паралімпійських іграх у Пекіні.

Російські спортсмени виграли 268 олімпійських медалей на літніх та 153 медалі на зимових Паралімпійських іграх. Таким чином, всього на Паралімпіадах було виграно 421 медаль, з них 145 – золотих.

4–13 березня 2022 роки в Пекіні пройдуть зимові Паралімпійські ігри. на Паралімпіаді будуть представлені шість видів спорту: гірськолижний спорт, біатлон, лижні гонки, слідж-хокей, сноуборд та керлінг на візках. Загалом спортсмени розіграють 78 комплектів медалей.