Скільки часу триває раунд?

0 Comments 08:39

кожен раунд триває рівно 3 хвилини з хвилинною перервою між раундами; якщо один із суперників впав, він повинен стати без сторонньої допомоги протягом 10 секунд, на цей час його противник відходить у свій кут рингу.

Кожне куміть триває 2 хвилини (у дорослих чоловіків може бути 3 хвилини, у дітей може бути 1 хв 30 с). За нічийного результату рефері призначає додатковий час до 2 хвилин. Якщо і після цього переможця не визначено, то переможцем оголошується легший учасник.

Юніори до 17 років б'ються 1 хвилину. Юнаки – півтори хвилини. Старші юнаки з першим розрядом проводять у рингу 2 хвилини. А професіонали боксує відведені для них 3 хвилини.

Кожен із двох вийшли на ринг боксерів мають по 10 очок на початку кожного раунду. Рішення про те, хто переміг у раунді, приймають 3 незалежні бічні судді. Переможець у черговому раунді зберігає за собою 10 балів, який програє отримує 9 балів (на 1 бал менше), утворюючи таким чином рахунок за один раунд 10—9.