Скільки партій максимально в одиночній грі бадмінтон?

0 Comments 02:01

Виграє зустріч та сторона, яка здобула перемогу у двох партіях. Якщо будь-яка сторона виграє поспіль першу та другу партії, то ця сторона виграє зустріч. Якщо за результатами перших двох партій кожна сторона має одну перемогу, то грають третю партію, у якій визначається результат зустрічі.

Матч у бадмінтон складається максимум із трьох геймів. Кожен із геймів виграє гравець або команда, яка набрала 21 очко. За рахунку 20-20 необхідно набрати 2 очки, а за рахунку 29-29 достатньо набрати одне. Ці правила є справедливими і для Олімпійських. ігор.

Гейм складається з 3-х партій по 21 очку. Подання до бадмінтон щоразу приносять гравцю чи його супернику одне очко, яке зараховується, коли приземляється волан на протилежному майданчику. Або якщо повернутий волан потрапляє у сітку, або приземляється поза межами майданчика, таким чином гравець втрачає очко.

Сучасний бадмінтон За один гейм гравець пробігає близько півтора кілометра і здійснює до 400 ударів по волану, а матч складається з двох-трьох геймів. Рекорд за тривалістю розіграшу одного очка – 108 ударів на двох, розіграш тривав майже 2 хвилини (Nguyen T.M.