Скільки триває перерва у міні футболі?

0 Comments 22:08

Матч у міні-футболі складається із двох таймів по 20 хвилин кожен. Після першого тайму суддя оголошує 15-хвилинний перерва. На відміну від "великого брата" у міні-футболі використовується чистий ігровий час, тобто при будь-якій зупинці гри арбітр ставить таймер на паузу. 14 жовтня 2022

Тривалість матчу – 2 тайму по 20 хвилин «чистого» часу (у російському чемпіонаті з сезону 2009/2010 проводиться експеримент, узгоджений з FIFA, згідно з яким тривалість матчу складає 2 тайму по 25 хвилин). Використовується м'яч менших розмірів, ніж при грі Футбол на траві.

Перерва між періодами не повинен перевищувати 15 хвилин.

time – час) – половина основного часу матчу у низці ігрових командних видів спорту: у гандболі — тривалість 30 хвилин; у регбі – тривалість 40 хвилин; у футболі – тривалість 45 хвилин – Див.