Скільки триває сезон у Мхл?

0 Comments 00:03

Чемпіонат МХЛ 2022-2023 років – це 14-й сезон Молодіжної Хокейної Ліги. Регулярний чемпіонат розпочався 3 вересня 2022 року і завершиться 26 лютого лютого 2023 року, а серії матчів плей-офф пройдуть у березні-квітні..

Три періоду по 20 хвилин ігрового часу. З урахуванням зупинок реальний час тайму збільшується до 30 хвилин. Дві перерви по 15-17 хвилин. Якщо переможця не встановлено, то призначається щонайменше один овертайм у 5 хвилин.

Сезон КХЛ 2022/23 – 15-й розіграш Континентальної хокейної ліги. Регулярний сезон стартував 1 вересня 2022 року та завершиться 26 лютого 2023 року.