Скільки триває тайм аут у настільному тенісі?

0 Comments 01:03

для відпочинку між зустрічами спортсмену надається перерва до 5 хвилин; у будь-який момент протягом індивідуальної (парної) зустрічі у командних та особистих змаганнях тенісист має право взяти один тайм-аут до 1 хвилини.

У багатьох у пам'яті сидить те, що грати потрібно саме великі партії. Зараз в настільний теніс партія продовжується до 11 очок. Партія грає до 11 балів. Якщо у матчі по настільний теніс встановлюється рахунок 10-10, то гра йде до переваги у 2 очки одного з гравців.

Тривалість медичного таймаута однакова всім і може перевищувати 3 хвилин. Відлік часу починається з моменту визначення природи ушкодження чи травми та шляхів надання допомоги. Підготувавши необхідні інструменти, лікар повідомляє судді про свою готовність, після чого включається секундомір.

Різниця між настільний теніс і пінгпонгом полягає у інвентарі. Пограти в пінг Понг можна не всіма ракетками, а лише «правильними» моделями. На них використовується наждачний папір. А ось для настільного тенісу підходять ракетки тільки з гумовим покриттям, червоного та чорного кольору.