Скільки трофеїв у Бразилії?

0 Comments 20:21

Збірна Бразилії є найуспішнішою національною командою в історії: на її рахунку п'ять перемог на чемпіонатах світу (1958, 1962, 1970, 1994 та 2002).

Чемпіон Бразилії (6): Чемпіон Кубка Бразилії (5): 1961, 1962, 1963, 1964, 1965. Володар Кубка Робертан: 1968.

Неймару залишився один гол до повторення рекорду Пеле. Форвард збірної Бразилії, який представляє "ПСЖ", реалізував пенальті на 13-й хвилині матчу 1/8 фіналу ЧС-2022 з Південною Кореєю (2:0, перший тайм). Усього на рахунку Неймара тепер 76 голів за національну команду. В історії Бразилії Тільки у Пеле більше – 77.

Зараз король футболу живе у Бразилії. Будинок у Нью-Йорку, в якому він провів 40 років, було продано у 2018 році. Через кілька місяців після від'їзду зі США, перебуваючи у Франції, Пеле був госпіталізований.