На цей раз ми вирішили скласти п'ятірку самих дешевих спорткарів….1. Mini Cooper S JCW

• Hyundai i30N. Компактний хетчбек від південнокорейського бренду продовжує традицію гарячих автомобілів у стилі Volkswagen Golf GT. …
  • Subaru WRX. …
  • Бмв Z4 sDrive30i. …
  • Porsche 718 Cayman.

Mar 22, 2020

На сьогоднішній день найдоступнішим у Росії є Porsche 718 Cayman, який можна придбати за 4820000 рублів. Потужність силової установки авто сягає 300 л. с., що дозволяє набрати перші 100 км/год за 5,1 секунд. На спідометрі максимальна позначка має рівень 275 км/год.

Дешеві іномарки з пробігом до 500 тисяч рублів

• Hyundai Solaris та Kia Rio. Стартова позиція в рейтингу дешевих ТЗ, популярних у Росії, віддається Kia Rio та Hyundai Solaris. …