Яку олію краще заливати в лансер 9?

0 Comments 17:41

Підходить 0W-30, 5W-30, 5W-40, 10W-40. Залежить від довкілля та стану двигуна. Який обсяг масла у двигуні Mitsubishi Lancer 9? Знадобиться 3-4 літри масла.

Для моторів із пробігом понад 150–200 тис. км та любителів динамічного спортивного водіння краще підійдуть автомастила 0W-40 та 5W-40.

Лій 5W-30 та бажано з ILSAC GF-4 або GF-5 допуском.

Олія рекомендується наступної в'язкості 5W30, 0W30, 5W40, 0W20, 10W50 та інше. Як ми бачимо мобілівське рекомендоване не потрапляє. Вимога API SJ або вище. Необхідно щоб олія було сертифіковано за системою ILSAC при цьому клас не вказаний.

Related Post

Скільки хвилин має працювати холодильник Індезит?Скільки хвилин має працювати холодильник Індезит?

Як правило, холодильники працюють 10 – 15 хв. 20 – 30 хв. відпочинок. Обов'язкова умова, мотор-компресор холодильника не повинен працювати довше, ніж відпочивати. Середня величина нормального циклу дорівнює 0,5. Це

Скільки хвилин становить перерву між таймами у міні футболі?Скільки хвилин становить перерву між таймами у міні футболі?

Тривалість гри. Інтервал між таймами не повинен перевищувати 10 хвилин. Матч у міні–футболі складається з двох таймів по 20 хвилин кожен. Після закінчення першого тайму суддя оголошує 15-хвилинний перерва. На